Počítačové kurzy pre začiatočníkov

Pomocou našich IT kurzov sa vám otvorí svet, získate nové poznatky a lepšie platenú prácu.

IT kurzy ONLINE

Zaregistrujte sa teraz na počítačové kurzy a z pohodlia domova sa naučíte EXCEL, WORD, POWER POINT ONLINE.

It kurz

IT počítačové kurzy pre začiatočníkov

Počítačové kurzy pre začiatočníkov sú dostupné v mnohých formátoch. Môžu byť online, prezenčné alebo kombináciou oboch. Niektoré počítačové kurzy pre začiatočníkov vedú odborníci a profesionáli, ktorí majú v danej oblasti dlhoročné skúsenosti. Iné sú vyučované inštruktormi, ktorí hlboko rozumejú danej problematike a zdieľajú svoje vedomosti so študentmi ľahko pochopiteľným spôsobom. Aby ste našli najlepší počítačový kurz pre začiatočníkov, musíte vedieť, aké sú vaše ciele, skôr než začnete hľadať.

IT Školenie Dátum Voľné miesta
Začiatočník
3.7.2023
Vypredané
Začiatočník
10.7.2023
Vypredané
Začiatočník
14.7.2023
Začiatočník
27.7.2023

Počítačové kurzy od základov

Väčšina ľudí na svete bude súhlasiť s tým, že počítačové kurzy sú dôležité, no nie každý vie, aký kurz má absolvovať. Existuje mnoho rôznych typov počítačových kurzov pre začiatočníkov a je ťažké vedieť, ktorý z nich je pre vás v praxi najužitočnejší. Ak máte záujem o lepšie platenú prácu, alebo sa chcete zdokonaliť svoje zručnosti v oblasti počítačov, tak potom by bol pre vás skvelý IT KURZ ČÍSLO I. Kurz je určený pre študentov aj profesionálov, ktorí sa chcú naučiť nové zručnosti, alebo zlepšiť svoje existujúce. Kurz je navrhnutý tak, aby vám pomohol pochopiť základy a aplikovať do praxe. Každý kurz má nízky počet študentov, 4 až 6, čo umožňuje venovať sa každému. Medzi Vami nevzniknú vedomostné rozdiely.

ITkurzy pre začiatočníkov

IT kurzy pre deti

It školenia pre deti

IT kurzy pre firmy

It školenia pre firmy

IT kurzy pre seniorov

It školenie pre seniorov

Prečo naše IT KURZY pre začiatočníkov?

Pomôžeme vám vytvoriť lepšiu budúcnosť.

Obsah IT kurzov bol postavený Tak, aby zvládol každý a zamerané na 100 % využitie v praxi.

 Kurz zahŕňa základné počítačové zručnosti, e-mail, prehliadanie internetu, spracovanie textu a úvod do sociálnych médií.

 Medzi základné počítačové zručnosti patrí hodnotenie hardvéru, inštalácia softvéru, používanie ponúk a skratiek. E-mail zahŕňa odosielanie a prijímanie elektronických správ.

Prehliadanie internetu pomáha používateľom nájsť informácie na webe.

 Sociálne médiá sú podrobne popísané, pretože môžu byť užitočným nástrojom na vytváranie sietí s ostatnými a získavanie nových priateľov, propagáciu seba samého, alebo udržiavanie vzťahov v priebehu času.

Lektor počítačových kurzov

Študoval som elektrotechniku neskôr som získal titul Mgr. , zameraním na programovanie a vzdelávanie. Mám 15 ročnú prax so vzdelávaním detí a dopelých. Naši študenti získali niekoľko ocenení v Bratislave na súťaži programovania pre deti.

Lektor It školenia Drafi Gabriel
Gabriel Dráfi Lektor a zakladateľ.

Závisý od počtu účasteních, ale základný kurz trvá 10 hodín.

Hovoríme po Slovensky, po Maďarsky a po Anglicky.

Cena kurzu závisí od počtu účastníkov a rozsahu tém.

Do poručujeme vlastný notebook, ale nie je podmienka. V našich priestoroch sme plne vybavený počítačmi.